درباره ما

کارگاه تراشکاری و سری تراشی آهاری با افتخار پيشگامی و نوآوري در صنعت تولید قطعات سری تراشی با سی ان سی CNC با همراهي صادقانه نيروهاي متخصص، توانسته است با فراهم آوری به روز و مناسب ماشين آلات و دستگاههای تمام اتوماتیک، خدمات مورد نيازصنعت گران ايرانی گام هايی استوار در راستاي شکوفايی ايران عزيز بردارد. کارگاه تراشکاری و سری تراشی آهاری مفتخر است اعلام کند که اين مجموعه در حال حاضر دارای سابقه کار در خدمات تراشگاری و سری تراشی میباشد.

سری تراشی با دستگاههای تمام اتوماتیک تولید کننده انواع قطعات برنجی، قطعات آهنی، قطعات آلومینیومی، استیل، الکترونیکی، خودروسازی و تولید انواع قطعات به صورت سری تراشی را در دستور کار قرار داده است. عمده مشتريان اين شرکت را فعالان صنايع خودرو، قالب سازان و ارايه کنندگان خدمات ماشین کاری تشکيل داده و خوشبختانه کيفيت، قيمت، خدمات پس از فروش و همچنين تنوع محصولات اين مجموعه از جايگاه بسيار بالايي برخوردار است و عموم خريداران همواره رضايت خود را نسبت به خدمات سری کاری اعلام کرده اند.

تکنسین های سری کاری هر کدام وظایف مختلفی را برعهده دارند. اما از جمله مهم ترین وظایف آنها میتوان به آشنایی با قطعات دستگاه سری تراش اشاره کرد. امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم. دنیایی که هر لحظه در حال تغییر است و روشی جدید را برای رسیدن به نتیجه دلخواه پیش روی ما می گذارد. جالب اینجاست که این مسئله بر روی دستگاه های سری تراشی نیز تاثیر گذاشته و باعث شده در حال حاضر شاهد انواع مختلفی از این دستگاه در صنعت باشیم. اما این پیشرفت ها دردسرهایی را به دنبال داشته. از جمله اینکه تکنسین ها باید با تمامی قطعات این دستگاه های سری کاری آشنایی داشته باشند.

ماشين های سری تراش يکی از انواع ماشين های تراش فلزات بوده که برای توليد تعداد زيادی از قطعات که به طور يکسان مورد نياز است ، مورد استفاده قرار می گیرد. شما میتوانید دستگاه های تراش را به راحتی، چه از نظر فرم و چه از نظر اندازه دسته بندی کنید. از جمله معیارهای دستگاه تراش را باید به تناسب بین اندازه دستگاه و اندازه کارگاه اختصاص دهید. هیچگاه یک دستگاه بزرگ نمی تواند برای یک کارگاه کوچک مقرون به صرفه باشد. و مسلما عکس این قضیه نیز صدق خواهد کرد. از همین رو دستگاه تراشی را انتخاب کنید که به شما این امکان را دهد تا مواد اولیه را نیز در کارگاه تراشکاری نگهداری کنید.

خدمات تراشکاری و سری کاری

سری تراشی با دستگاه

سری تراشی و انجام کلیه خدمات تراشکاری با دستگاه سری تراش تمام اتوماتیک

سری تراشی قطعات

سری تراشی انواع قطعات صنعتی، خودرویی، قطعه سازی و غیره
تولید قطعات آلومینیوم، قطعات برنجی، قطعات آهنی

خدمات تراشکاری

تراشکاری و انجام کلیه خدمات سری کاری، قطعه سازی و صنعتی آماده همکاری با صنعت کاران و شرکت ها

کارگاه تراشکاری

تراشکاری و تولید قطعات سری تراشی با سی ان سی CNC و فرز انواع قطعات برنجی، آلومینیوم، آهنی